Novinky


 16.11.2020 - Hypoteční úvěr se sazbou 1,74 % p. a. do 80 % LTV při fixaci na 5 let.

22.10.2020 - Jsme s Vámi online. To, na čem nám záleží, jste Vy. Jsme připraveni spojit se s Vámi z pohodlí Vašeho domova. Bezpečně. Na jeden klik.

15.10.2020 - Úvěr s úrokovou sazbou 3,9 % p.a. od 200 tis. Kč se splatností 60 měsíců. Pro více informací nás kontaktujte.

Spolupráce


43. výsadkový prapor
Srdce Krkonoš
Jamich
 GTeam - Profesionální poradenství pro Evropu - Dodavatelé energií

Dodavatelé energií

Naši poradci mohou zajistit klientům optimalizaci rodinného rozpočtu i v oblasti získání alternativní možnosti odběru elektrické energie nebo plynu. Spolupracujeme jak s velkými společnostmi, tak i s menšími dodavateli energií.

Také v této oblasti naši poradci používají kalkulátoru výhodnosti energií, kde se na základě roční spotřeby klienta dá poměrně rychle spočítat, alternativa ke stávajícímu dodavateli elektrické energie nebo plynu a klient i hned vidí možný přínos této změny. V případě, že je tato změna pro klienta zajímavá, zajistí naši poradci změnu, aniž by se o to musel klient sám starat.

Kde ušetříte:

  • elektrická energie
  • plyn

Jak pracujeme:

  • Na základě Vaší spotřeby z posledního vyúčtování za elektřinu nebo plyn, Vám náš poradce rovnou na místě ukáže, jakou možnou úsporu bychom byli schopni ve Vašem případě pro Vás získat
  • Za předpokladu, že je pro Vás tato úspora zajímavá, sepíšeme na místě smlouvu a všechny ostatní administrativní záležitosti již zařídíme za Vás
© GTeam 2020 | Všechna práva vyhrazena | Gasparteam spol. s r. o.